EK Partners

Nastavení účetních procesů

Funguje Vaše firma skutečně tak efektivně, jak by měla? Pomůžeme při nastavování účetních procesů tak, aby zaměstnanci zbytečně neztráceli čas a měli jasno ve svých kompetencích. Nejen v oblasti účetnictví totiž platí, že správně nastavené procesy vedou k výrazně vyšší pracovní výkonnosti. Tím že budete mít procesy pod kontrolou navíc snížíte riziko defraudace a mank.

Účetní procesy jsou činnosti, které v podstatě nikdy nekončí a neustále se opakují. Skládají se z dílčích úkolů, které na sebe navazují. Jakmile se Vám podaří procesy nastavit efektivně, práce se stane automatickou, nedojde k duplikování činností ani k prodlevám a firma bude fungovat skutečně efektivně. Výhodou skvěle nastavených procesů je také to, že ulehčí delegování činností a zaučování nových zaměstnanců.


Služby:

  • Konzultace účetních procesů
  • Asistence při nastavování účetních procesů
  • Revize workflow
  • Kompletní nastavení účetních procesů
  • Zavedení online účetnictví, controllingu a reportingu

Nechte si od nás pomoci, nabízíme spolupráci s týmem zkušených daňových poradců i účetních a s procesním nastavením máme mnoho zkušeností. Kromě nastavení účetních procesů nabízíme také zavedení online účetnictví, které vede k rychlejšímu zpracování veškerých dokladů.

Kontaktujte nás