
Stavebnictví dnes neřeší jen development a nové projekty. Čím dál větší roli hrají také daně, financování, regulatorní změny nebo správné nastavení celé struktury projektů.
Právě o tom bude konference Právo a stavebnictví, která proběhne v pondělí 25. května.
Společně s dalšími odborníky se budeme věnovat aktuálním tématům, která dnes rezonují napříč realitním a stavebním trhem. Těším se hlavně na praktickou diskuzi o tom, jak dnešní legislativní a ekonomické změny dopadají na firmy v praxi.
Development, financování projektů, regulatorní změny, daně nebo praktické dopady legislativy na stavební sektor. To všechno jsou oblasti, které dnes firmy řeší prakticky denně a které výrazně ovlivňují rychlost i ekonomiku projektů.
Jsem rád, že budu moci za EKP Advisory přispět do odborné diskuze a sdílet pohled z praxe. A zároveň se těším na setkání s lidmi, kteří stavebnictví a reality posouvají dál.
Podívejte se na naše další články ze světa daní, daňového poradenství a financí. Najdete nás na EKP Advisory, Facebook či LinkedIn.